Uudised

KORRALIK PÕNTS: koroonaviiruse tõttu võib edasi lükkuda PlayStation 5 ja Xbox Series X ilmumine (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 16. märts 2020, 13:02
Foto: Pixabay.com
Uus konsooligeneratsioon koputab juba vaikselt uksele, seda vähemalt teoreetiliselt. Nii Sony mängumasin PlayStation 5 kui ka Microsofti seade Xbox Series X peaksid kohale jõudma käesoleva aasta lõpus. Koroonaviiruse ootamatu puhang võib aga nende ilmumise lausa järgmisesse aastasse lükata.

DFC Intelligence hiljutine raport kordab seda, millest räägiti tegelikult juba veebruarikuus, vahendab WCCF Tech. Raporti kohaselt võivad esineda COVID-19 poolt põhjustatud tarneprobleemid ning seetõttu ei suuda kas üks konsoolidest või lausa mõlemad tabada 2020. aasta pühade hooajale planeeritud ilmumisakent.

Juhul, kui konsoolid siiski jõuavad oodatud ajal turule, on kogused planeeritust tõenäoliselt pisemad ning hinnad sellest tulenevalt ka kõrgemad. Raport väidab, et ilmselt ei pea Sony ja Microsoft siiski muretsema, kuna nõudlus uute masinate järgi saab olema rekordiliselt suurt. 

Koroonaviirus on jõudnud juba varemgi konsoolitootjaid mõjutada. Veebruaris teatati, et haiguse tõttu kannatab Nintendo Switchi „Animal Crossing“ teemalise eriversiooni tootmine.

Samal teemal

16. märts 2020, 11:12
SAHINAD: Sony plaanib osta õigused mänguseeriatele „Metal Gear“, „Silent Hill“ ja „Castlevania“
12. märts 2020, 11:35
„TEINE TASE“ | Mäng, mille tõttu Allan enda puldi aknast välja viskas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee