Uudised

NAGU KARTSIME: iga-aastane mängumess E3 jääb ära koroonaviiruse tõttu 

Toimetas Sten Kohlmann, 11. märts 2020, 18:01
Tasus mul vaid mainida, et E3 elunatuke ripub õhkõrna niidijupi küljes ning juba järgmisel päeval saabus teade, et maailmakuulus mängumess jääb ära. Kirjutamise hetkel pole veel ametlikku teadet tulnud, ent erinevad arvukad allikad on fakti kinnitanud.

Juunikuus Los Angeleses toimuma pidanud ürituse korraldajad on tänavuse sõuga juba pikalt kimpus olnud. Mullused eksimused (kogemata lekitati ajakirjanike andmeid, suudeti eemale peletada PlayStation) hingasid juba ettevalmistusperioodil kuklasse.

Ka tänavu andsid Sony ja mitmed mõjuisikud teada, et ei kavatse üritusest osa võtta. Üritust korraldada aitav kompanii iam8bit loobus enda ülesandest viis nädalat peale tööpostile asumist. Tagatipuks hakkas maailmas levima koroonaviirus.

Tõenäoliselt oligi just ohtlik viirus viimaseks piisaks karikas, mis niigi üle ajas. Väidetavalt uurib messi korraldaja ESA võimalusi, korraldamaks tänavust üritust virtuaalsel kujul. Eks näis, kas sellest piisab, et E3 tuleviku kohal asuvaid tumedaid pilvi natukenegi laiali ajada.

Täiendus (18:01): E3 Twitteri konto kinnitas, et tänavune mess jääb ära.

Samal teemal

10. märts 2020, 16:14
Sten Kohlmann | Koroonaviirus korjab mänguürituste skalpe. Kas E3 messi surm ootab horisondil?
9. märts 2020, 09:56
VIDEO | Kas me võime juba „Final Fantasy VII“ 2020. aasta parimaks mänguks tituleerida?
5. märts 2020, 10:08
„TEINE TASE“ | Ubisoft, miks tõmbate „The Division 2“ ostjatelt naha üle kõrvade?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee