Video

VIDEO | Legendaarne kaklusmäng „Mortal Kombat“ saab äärmiselt verise animafilmi 

Toimetas Sten Kohlmann, 10. märts 2020 12:40
Foto: Warner Bros. Animation / NetherRealm Studios
Ei pruugi olla just palju mänguseeriaid, mis oleks äratuntavad isegi neile, kes reeglina videomängudest kaugema kaarega mööda käivad. Kaklusmäng „Mortal Kombat“ on aga üks vähestest, mis ühel või teisel moel silma torganud ka kõige mängukaugematele inimestele.

Legendaarse teose lugu on lihtsakoeline. Kord põlvkonna jooksul leiab aset dimensioonidevaheline võitlusturniir Mortal Kombat. Osalejad võitlevad selle nimel, et kas kaitsta enda kodudimensiooni või saada võimalus võõraste dimensioonide vallutamiseks. Panused on seega kõrged.

Aastate jooksul on arvukate osadega mänguseeriast vändatud ka mitmeid filme ning isegi praegu tehakse tööd uue mängufilmi kallal. Enne veel jõuab aga meieni Warner Bros.-i animatsioon „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge“, mis viib meid tagasi algusesse.

Loo keskmes on sarja üks kõige ikoonilisem tegelane, Scorpion. Peale seda, kui tema perekond langeb rivaalitseva ninjaklanni käe läbi, vannub põrgusse sattunud mees kättemaksu.

Talle tuleb appi maag Quan Chi ning nii võtabki raevus mees turniirist osa, et tappa Sub-Zero – ninja, kes Scorpioni pere eluküünla kustutas. Turniiril kohtub ta aga teiste Maa asukatega, kes oma kodu eest võitlema asuvad.

„Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge“ ilmub digitaalselt 12. aprillil, Blu Rayversioon jõuab kohale pisut hiljem, 28. aprillil. 

Samal teemal

09.02.2020
VIDEO | Kas me võime juba „Final Fantasy VII“ 2020. aasta parimaks mänguks tituleerida?
05.02.2020
„TEINE TASE“ | Ubisoft, miks tõmbate „The Division 2“ ostjatelt naha üle kõrvade?