Uudised

Patendidokument paljastab, et PlayStation 5 pult võib saada äärmiselt põneva omaduse 

Toimetas Sten Kohlmann, 9. märts 2020 11:45
Foto: Pixabay.com
Sony pole juba käesoleva aasta lõpus ilmuva PlayStation 5 kohta just väga palju paljastanud. Tänu sellele ammutatakse infot kõikvõimalikest muudest allikatest, nagu näiteks erinevad patendidokumendid, mis võivad potentsiaalselt paljastada, mis meid ees ootab.

Värskeim infokild puudutab konsooli pulti, vahendab BGR. Varasemast on teada, et see hakkab sarnanema DualShock 4-ga, olles samas raskem ja parema akuga. Uus pult omab USB-C auku ning paremaid sisseehitatud kõlareid. Lisaks kasutab see haptilist ehk kompamismeeli mõjutavat tagasisidet, et edastada mängijale erinevaid elamusi.

Samal teemal

Nüüd lisandub (kuni ametliku kinnituseni siiski vaid teoreetiliselt) eelnevale loetelule aga võimalus puldi vibratsiooni reguleerida. Lisaks saab mängija salvestada vibratsiooniprofiile. See tähendab, et kasutajal on võimalik valida ja salvestada erinevatele mängudele neile omane vibratsiooniprofiil ning neid siis vastavalt vajadusele vahetada.

Veel ei ole teada, millal PlayStation 5 ilmub või milline see üldse välja nägema hakkab. Erinevad kõlakad väidavad, et turule tulek võib jääda oktoobrikuusse. Loodetavasti suudab Sony enne seda otsusele jõuda, et kui palju PlayStation 5 maksma hakkab.

Õhtuleht Esport küsitluse käigus selgus, et 61% lugejatest eelistab sel sügisel PS5-te, ülejäänud 39% kiikavad Microsofti mängukonsooli Xbox Series X suunas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee