Varia

JÄLLE TÄHESÕJAD! Järgmine „Star Warsi“ mäng lekkis avalikkuse ette 

Toimetas Sten Kohlmann, 6. märts 2020 12:38
Foto: Electronic Arts
Aasta oli 2014, kui Disney (kes aasta varem „Star Warsi“ intellektuaalomandi ära ostis) ja Electronic Arts (EA) käed lõid. Lepingu eesmärgiks oli järgmise 10 aasta jooksul mitmeid erinevaid „Tähesõdade“ teemalisi videomänge vorpida.

Kahjuks on EA suutnud aastate jooksul nii mõnegi lootustandva projekti korstnasse kirjutada. Suurimaks ohvriks oli maineka stsenaristi Amy Hennigu projekt „Project Ragtag“. Avatud maailmaga seiklusmäng osutus liiga ambitsioonikaks ning nii otsustas EA projekti tühistada, seejärel sulges selle eest vastutanud stuudio Visceral Games uksed.

Ometigi pole kõik niivõrd masendav. Möödunud aastal ilmus fantastiline seiklusmärul „Star Wars Jedi: Fallen Order“, mille loojaks battle royale mängu  „Apex Legends“ looja Respawn Entertainment. On teada, et stuudio vorbib mängule ka järjeosa.

Teiseks projektiks, mis parasjagu töös, on EA Motive'i poolt (algselt loodi mängu kahasse Visceral Gamesiga) tehtav väiksem ja ebaharilikum teos, mis nähtavasti kannab (vähemalt hetkel) nime „Star Wars: Project Maverick“. Loodetavasti näeb Kanada stuudio mäng ka ilmavalgust...

Samal teemal

05.02.2020
„TEINE TASE“ | Ubisoft, miks tõmbate „The Division 2“ ostjatelt naha üle kõrvade?