Uudised

EBAÕIGLUS: „FIFA“ proff lõi värava, ent turniiri korraldajad panid talle kirja kaotuse 

Toimetas Sten Kohlmann, 5. märts 2020, 12:37
Säärane situatsioon võtab kulmu kortsutama küll...Foto: Electronic Arts
Tundub, et professionaalsetel „FIFA 20“ mängijatel on viimasel ajal äärmiselt halb õnn. Esmalt peavad osad neist võitja selgeks tegema kivi-paber-käärid teel, nüüd aga loetakse isegi sisse löödud väravad ebaõnnestunuteks.

Hiljuti toimusid Põhja-Ameerika kvalifikatsioonivõistlused, et selgitada välja need kohalikud virtuaalpallurid, kes lunastavad pääsme FIFA Ultimate Team Champions Cup turniirile. Üheks osalejaks oli Giuseppe Guastella, Ameerika e-sporditiimi LA Galaxy liige.

Guastella matš lõppes penaltiseeriaga. Ta astus otsustaval hetkel palli taha ning lõi selle postipõrkega võrku. Ainus probleem – mäng seda ei arvestanud.


Videost on näha, et pall on võrgus. Tehnilise vea tõttu annab „FIFA 20“ aga võidu vastasele. Siinkohal peaks Guastellal olema piisavalt põhjust ja õigust, et otsust apelleerida.

Veidral põhjuselt otsustasid aga turniiri korraldajad (kes samuti nägid palli võrku lendamas) minna kergema vastupanu teed ning usaldasid mängu otsust.

„Kui see oleks ükskõik milline muu tipptaseme e-spordimäng, siis selliseid asju ei juhtuks!“ sõnas Guastella peale oma kaotust.

Samal teemal

5. märts 2020, 10:08
„TEINE TASE“ | Ubisoft, miks tõmbate „The Division 2“ ostjatelt naha üle kõrvade?
2. märts 2020, 10:36
Serveriprobleemide käes vaevleval „FIFA 20“ turniiril selgus osa võitjaid kivi-paber-käärid teel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee