Varia

Sony maksis PS4 hittmängu „Marvel's Spider-Man“ looja eest 229 miljonit dollarit 

Toimetas Sten Kohlmann, 14. veebruar 2020 12:33
Foto: Insomniac Games / Sony
Aastal 2018 ilmus PlayStation 4 konsoolil fantastiline „Marvel's Spider-Man“, mille peaosas oli üks populaarseim superkangelane läbi aegade, Ämblikmees. Ka Eesti ammuse süldidiskobändi Push-up esimesele singlile nime andnud sangar on suutnud ligi meelitada miljoneid mängureid.

Rekordeid purustati juba esimesel nädalal, kui teose ostis endale üle 3 miljoni inimese. Tänaseks on sellele numbrile lisandunud veel 10 miljonit mängurit, ehk kokku on mängu endale soetanud üle 13 000 000 kasutaja.

Kindlasti aitas see Sonyl kallutada kaalukaussi positiivse vastuse poole ajal, kui seisti vastamisi küsimusega, kas nad peaksid teose looja Insomniac Gamesi ära ostma. Tehing avalikustati 2019. aasta lõpus. Nüüdseks on teada, et Sony käis stuudio eest välja tervelt 229 miljonit dollarit. 

Sony jaoks oli tegemist loogilise sammuga. Olgugi, et Insomniac Games oli iseseisev mängustuudio, oli nende suhe Sonyga äärmiselt tugev. Just Insomniaci poolt on loodud mitmed ikoonilised PlayStation konsoolide sarjad: „Spyro the Dragon“, „Ratchet & Clank“ ja „Resistance“.

Samal teemal

13.01.2020
„TEINE TASE“ | Meditsiiniline müsteerium: kas uriini hoiustatakse munandites?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee