Uudised

USKUMATU! „Dragon Ball FighterZ“ turniiri finaalis nähti enneolematut situatsiooni  

Toimetas Sten Kohlmann, 10. veebruar 2020, 12:11
Goichi „GO1“ Kishida Foto: Kuvatõmmis
Möödunud nädalavahetusel leidis aset kaklusmängu „Dragon Ball FighterZ“ suurturniir World Tour. Terve võistlus oli ülimalt pingeline ja põnev, ent suurimaks momendiks oli muidugi finaal, mille osalised suutsid pakkuda vaatajatele midagi enneolematut.

Finaalis läksid omavahel vastamisi Jaapanist pärit Goichi „GO1“ Kishida ja Shoji „Fenritti“ Sho. Mõlemad mehed kuuluvad e-spordiorganisatsiooni CYCLOPS athlete gaming ridadesse, mistõttu tunnevad teineteist väga hästi. 

Tõenäoliselt just selle tõttu kujunesid finaali esimesed kaks matši just selliseks. GO1 alustas äärmiselt agressiivselt, survestades Fenrittit, andmata talle hingamisruumi. Ta murdis vastase kaitsest läbi ning alistas kõik Fenritti kolm karakteri ilma, et oleks ise kordagi pihta saanud. Antud nähtuse nimeks on perfect ehk emakeeli täiuslik mäng.

Rahvas hullus, nad ei uskunud oma silmi. Mitte keegi aga ei osanud oodata, et sellega saaga ei lõppenud. Fenritti vastas järgmises mängus täpselt samaga ning alistas GO1 ilma ühegi virtuaalse kriimuta. Aset oli leidnud kaks täiuslikku mängu järjest!


Ülejäänud finaal kujunes samuti vägagi tasavägiseks, ent lõppude lõpuks võttis GO1 oma ning kindlustas oma positsiooni maailma parima „Dragon Ball FighterZ“ mängijana. Kuldse karikaga kaasnes 24 000 dollari suurune auhinnaraha.

Samal teemal

6. veebruar 2020, 10:27
„TEINE TASE“ | Soojad mälestused Grossi poest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee