Varia

„Warcraft III: Reforged“ on väljas, ent fännid pole Blizzardiga põrmugi rahul 

Toimetas Sten Kohlmann, 31. jaanuar 2020, 11:32
Foto: Blizzard
Klassikalise „Warcraft III“ tänapäevasemaks muudetud versioon „Reforged“ on lõpuks ometi väljas, ent Blizzardi õnnetuseks on olnud fännide tagasiside pigem leige. Nimelt omab teos mitmeid probleeme: mõned neist tehnilised, osad aga põhimõttelised.

Suurimaks probleemiks on muidugi mängu tehniline teostus, vahendab Forbes. Mängijad on teada andnud arvukatest pisivigadest. Näiteks jääb mäng hätta tekstuuride laadimisega, samuti jookseb teos paljudel tihti kokku.

Mitmete arvates pole lõpptoote vahevideod niivõrd head, kui need olid siis, kui teos välja kuulutati ja seda reklaamima hakati. Ette heidetakse ka probleeme menüüde ja kasutajaliidese ülesehitusega ning tagatipuks kurdetakse, et „Reforged“ näeb üleüldiselt kehv välja. 

Murekohaks on ka ühendusprobleemid. Kuna nii originaal kui ka uuendatud versioon kasutavad sama infrastruktuuri, peavad kannatama mõlema versiooni kasutajad. 

Üheks äärmiselt muret tekitavaks asjaoluks on mängijate õiguste olematus. Nimelt leidub kasutajalepingust klausel, mille kohaselt omab Blizzard kõiki õigusi kasutajate endi poolt loodud mängulaadidele.

See ja kõik eelmainitud probleemid on endaga kaasa toonud terve hunniku negatiivset tagasisidet. Paljud kasutajad nõuavad oma raha tagasi. Lisaks ei suuda mäng läbi lüüa isegi Hiinas – turul, mis Blizzardi jaoks seni äärmiselt edukas on olnud.

Samal teemal

30. jaanuar 2020, 10:37
„TEINE TASE“ | „Resident Evil 8“, uus „Silent Hill“ ja „KOTOR“ teeb tagasituleku?
29. jaanuar 2020, 14:09
VIDEO | „Pokemon Sword & Shield“ ei ole interneti raevu ära teeninud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee