Uudised

PILK PEALE: kuidas läks eestlaste kuues mängunädal Baltimaade suurimas e-spordiliigas BESL? 

BESL.Pro, 28. jaanuar 2020 15:42
Foto: BESL.Pro
Baltimaade suurimas e-spordiliigas BESL on erinevates mängudes toimumas tulised heitlused ning ka eestlased on sellest osa saamas. Heidame pilgu peale sellele, mis toimus liiga kuuendal nädalal.

„Counter-Strike: Global Offensive‘i“ mänguseeria kuuendal mängunädalal selgitati välja kaks esimest meeskonda, kes pääsevad hooaja suurfinaalile, mis toimub HyperTowni mängumessil. Antud üritusel võistlevad neli parimat tiimi Baltimaade parima meeskonna tiitli ja 9000 euro suuruse auhinnafondi nimel.

Esimesena tagasid endale koha finaalis kahekordsed Baltimaade Espordi Liiga meistrid, ehk meeskond 1337HUANIA (Leedu), kes edestas 2-0 (16:8 ja 16:11) oma kolleege meeskonnast 1944 (Leedu).

Riias toimuvasse hooaja finaali pääses teisena meeskond alltheRAGE (Leedu), kes väga intensiivses kahekordses duellis jättis tulemusega 2-0 (16:11 ja 22:19) võistlusest välja viimase Läti meeskonna SACRAMENTO.

Hooaja suures finaalis osalemise eest võistlevad viimasel, seitsmendal nädalal veel neli meeskonda: Akatsuki (Leedu), deprEST (Eesti), Timechasers (Leedu) ja FiGURE05 (Leedu). Otseülekanded toimuvad 1. veebruaril.

Võistkondade peamiseks väljakutseks on väljalangemisvoorus oma veerandfinaali võitmine, et kindlustada koht hooaja suurfinaalis, mis toimub 15. veebruaril Kipsala messikeskuses ürituse HyperTown RIX 2020 ajal. 

TurniiritabelFoto: BESL.Pro

Kuidas läks aga Eesti meeskondadel eelmisel laupäeval „PlayerUnknown's Battlegrounds“ mänguseerias? 

BESL Pro 5. hooaja „PUBG“ turniiri 5. nädal polnud eriti edukas Eesti meeskonnale Bait Academy, kes saavutas eelmise nädala mängus alles oma esimese võidu kahe nädala jooksul. Sellegipoolest on nad suutnud üldarvestuses säilitada oma teise koha.

Vahepeal pole õnnestunud aga kolme eestlase (MurtMurt, Ceazarius ja El_Bosso) meeskonnal International Kings korrata möödunud nädala sooritust ja nad on üldarvestuses langenud 6. kohale. Eesti mängija Rayzi esindatav meeskond Timechasers sai aga nädala mängudes olulisi punkte ja on endiselt üldarvestuses kolmas, olles veelgi lähemal esimesele kohale.

Rohkem infot teiste „PUBG“ meeskondade kohta leiab BESL.Pro kodulehelt. Järgmine mäng leiab aset sel laupäeval BESL Twitch.tv kanalil. 11.00 GMT+2

Samal teemal

23.01.2020
„TEINE TASE“ | Kui palju hakkab PlayStation 5 maksma Eestis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee