Uudised

Eesti mäng „Disco Elysium“ sai uue mängulaadi, mis muudab elu varasemast masendavamaks 

Toimetas Sten Kohlmann, 24. jaanuar 2020, 10:38
Foto: ZA/UM
Mulluste parimate videomängude hulka kuuluva „Disco Elysiumi“ arendajad vist ei kavatsegi puhata. Meeskond jätkab niigi suurepärase teose kallal töötamist, et seda veelgi paremaks muuta. 

Värskelt jõudis teosesse uus Hardcore mode mängulaad, mis muudab mängu läbimise tavapärasest raskemaks. Täringuvisete õnnestumisprotsent muutub väiksemaks, raha hankimine on keerulisem, droogide ja alkoholi poolt antavate efektide kestus aga kahaneb.

Riided mängivad varasemast rohkem rolli ning mõtlemine on riskantne tegevus. Õnneks pole kõik üdini positiivne. Nimelt jagatakse mängijale rohkem kogemuspunkte. Uus mängulaad pole igaühele mõeldud. Tegemist on eelkõige väljakutsega neile, kel meeldib end proovile panna.

Koos Hardcore mode'iga lisandub mängule ka UltraWide monitoride tugi.

Samal teemal


Hiljuti paljastas teose juhtdisainer ja peastsenarist Robert Kurvitz, mis teeb „Disco Elysiumist“ niivõrd kütkestava elamuse.

Tänu sellele nopiti 2019. aasta lõpus mitu Aasta Mäng tiitlit, üks neist kodumaiselt mänguportaalilt Level1. Detsembris Los Angeleses toiminud The Game Awards galalt jalutati minema aga tervelt nelja auhinnaga

Hetkel on „Disco Elysium“ Steamis saadaval 20% suuruse soodushinnaga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee