Uudised

SAHINAD: PlayStation 4 eksklusiivmäng „Horizon: Zero Dawn“ jõuab peagi arvutile 

Toimetas Sten Kohlmann, 17. jaanuar 2020, 10:10
Foto: Guerilla Studios
2017. aasta veebruarikuus ilmus eksklusiivselt PlayStation 4 konsoolile kolmanda isiku vaates postapokalüptiline seiklusmäng „Horizon: Zero Dawn“. Nüüd aga teatakse rääkida, et üks mainekamaid PlayStationi mänge jõuab peagi ka PC peale.

Mitmed allikad on Kotakule väitnud, et PlayStation on astumas sammu strateegia suunas, mida Microsoft on juba aastaid kasutanud, tuues oma hittmänge ka teistele platvormidele.

Samal teemal

Möödunud aastal jõudis arvutile mitu Quantic Dream stuudio poolt loodud teost, mis varasemalt vaid Sony konsoolidel mängitavad olid. Küll aga tasub märkida, et Quantic Dream on iseseisev stuudio, „Horizon: Zero Dawn“ looja Guerilla Studios kuulub aga Sonyle endale.

Teooriad „Horizon: Zero Dawn'i“ PC-versioonist kerkisid päevakorda juba varem, kui kinnitati, et Hideo Kojima mullune PS4 suurteos „Death Stranding“ jõuab arvutile tänavu suvel. Mõlemad mängud on üles ehitatud samale mängumootorile. Ka Kojima Productions on iseseisev stuudio.

Sony pole ametlikku kommentaari andnud. Kui uudis tõeks osutub, siis vähemalt suvisel E3 mängumessil seda välja ei kuulutata, kuna PlayStation otsustas selle juba teist aastat järjest vahele jätta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee