Uudised

KÕVA SÕNA! Robin „ropz“ Kool valiti 2019. aasta 10 parima „CS:GO“ mängija hulka 

Toimetas Sten Kohlmann, 12. jaanuar 2020 15:45
Foto: Kuvatõmmis
Pole kahtlustki, et Jõgevalt pärit noo e-sportlane Robin „ropz“ Kool lõpetas 2019. aasta edukalt. Näiteks alistati üheskoos teiste Mousesports liikmetega detsembri alguses ESL Pro League sarja 10. hooaja finaalis Fnatic ning pandi taskusse 250 000 dollarit auhinnaraha.

Positiivset meeleolu ei suutnud langetada ka detsembri lõpus aset leidnud napp kaotus EPICENTER 2019 finaalis. Ropz ise hoidis pea püsti ning nentis, et meeskond lõpetas aasta korraliku pauguga. Viimastel kuudel suudeti ju lisaks ESL Pro League'ile kokku korjata veel mitu esikohta.

Maarjamaalase südikust kinnitab ka asjaolu, et mainekas e-spordiportaal HLTV avaldas hiljuti möödunud aasta 20 parima „CS:GO“ mängija edetabeli ning asetas eestlase 10. positsioonile.

Samal teemal


Ropzi tähelend on olnud enam kui huvitav. Noormees murdis end areenile näiliselt tühjast kohast ning kui ta 2016. aasta detsembris FACEIT Pro League'i kvalifitseerus, hakkas ta koheselt mainekamatele proffidele kohta kätte näitama.

See tõi endaga kaasa süüdistused petmise kohta, mis läks lausa nii kaugele, et Ropz pidi 2017. aasta märtsis FACEIT-i kontorisse enda nime puhastama minema. Ilmselgelt oli tegemist eduka reisiga ning nii pididki paljud alla neelama mõru pilli – Ropz on parem kui nemad.

Kuu aega hiljem sõlmis Ropz lepingu Mousesportsiga ning ülejäänud on nüüdseks juba ajalugu. HLTV 2019. aasta parimate meeskondade edetabelis on Ropzi tiim Mousesports 6. kohal.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee