Uudised

PIMEDUSE RÜÜTEL NAASEB PEAGI? Warner Bros. õrritab fänne uue Batmani mänguga 

Toimetas Sten Kohlmann, 10. jaanuar 2020 16:21
Foto: WB Games Montréal
„Batman: Arkham“ seeria viimane episood ilmus 2015. aasta suvel ning kandis alapeakirja „Knight“. Näiliselt tõmmati kogu sarjale sümboolne joon alla ning selle peamine arendaja, Rocksteady Studios, liikus edasi uute projektide juurde. Saaga populaarsus aga justkui keelaks sel liigselt kaua varjusurma jääda.

2013. aasta oktoobris ilmunud „Batman: Arkham Origins“ polnud Rocksteady poolt loodud ning stuudio ei taha seda meelsasti sarja üleüldisesse narratiivi arvestada. „Arkham City“ eellugu rääkis veel suhteliselt algajast Batmanist, tolle nägemuse eest vastutas WB Games Montréal. Just nemad vihjasid möödunud aasta septembris, et uus Batmani teemaline videomäng on töös.

Nüüd on see õrritus järjeosa saanud. Stuudio Twitteri kontole jõudsid müstilised logod koos tekstiga: „Capture the Knight (Tabage Rüütel)!“, mis viitab Batmani hüüdnimele Pimeduse Rüütel.


Fännid on tollest fraasist välja lugenud, et eesootav mäng on inspireeritud Scott Snyderi ja Greg Capullo 2011. aasta koomiksiloost „Court of Owls“, milles Bruce Wayne pistab rinda Gothami linna valitseva salajase grupeeringuga, kes tahavad Batmani tappa.

Ametlikult pole stuudio veel midagi kinnitanud, ent tundub, et see juhtub pigem varem kui hiljem.

Samal teemal

09.01.2020
„TEINE TASE“ | Just see on parim Ubisofti mäng läbi aegade!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee