Varia

ARVUSTUS | Eesti stuudio „Disco Elysium“ on vaieldamatult üks käesoleva aasta ägedamaid mänge 

Level1.ee, 25. november 2019, 15:12
Foto: ZA/UM
Diskokuul. Alt laiad püksid. Karaokeõhtu. Klaas viskit. Võibolla kaks. Äkki isegi kogu pudel. Pohmell. Kadunud king. Leitud king. Kuumad kehad. Punased huuled. Külm keha. Sinised huuled.

Linn, mis pulbitseb vihast. Linn, mis ähvardab katla kombel õhku lennata. Suured tursked töölised. Väikesed ülbed jõnglased. Helesinised unistused. Mustad mälestused. Rõlge reaalsus. Hääled tänaval. Hääled mu pea sees. Droogid, joogid.

Taara.

Samal teemal


Kõike seda ja enamgi veel pakub oktoobri keskel ilmunud Eesti arvutimäng „Disco Elysium“. Tegemist on isomeetrilises vaates rollimänguga, milles mängija kehastub amneesia käes vaevlevaks politseiuurijaks. Segipekstud hotellitoas ärkaval mehel pole õrna aimugi, kes ta on ja kuidas ta sinna sattus. Need on küsimused, mis jäävad tahaplaanile, sest…

Sest maja taga puu otsas ripub juba pikemat aega inimese elutu keha. Esialgu nimetuks jääv detektiiv on aga juhtumiga tegelemise asemel terve nädalavahetuse lulli löönud. Palju alkoholi, ohtralt muid meelemürke, segatud suitsiidsete mõtetega. Halb kombinatsioon.

Loe täispikka arvustust Level1.ee portaalis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee