Uudised

KINNITATUD: legendaarne mänguseeria „Half-Life“ saab 2020. aastal uue osa (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 19. november 2019, 10:14
Foto: Valve
Käesoleva aasta novembri 19. kuupäeval möödub 21 pikka aastat hetkest, mil alguse sai üks armastatumaid tulistamismänguseeriaid läbi aegade. Selleks on otse loomulikult „Half-Life“, mis viimati sai sissekande 2007. aastal. See võib peagi muutuda.

PC Gamer vahendab lekkinud intervjuud ajakirjaniku Geoff Keighley, mänguarendaja Robin Walkeri ja tundmatu kolmanda osapoole vahel, mille teemaks Valve'i uhiuus virtuaalreaalsusmäng „Half-Life: Alyx“. 

Muuhulgas räägitakse sellest, kuidas tegemist on eksklusiivselt VR-seadmetele loodud mänguga ning potentsiaalne ilmumisaken. Väidetavalt kuulutatakse teos välja detsembri alguses aset leidval auhinnagalal The Game Awards, kus teatatakse, et mäng ilmub 2020. aasta märtsis. Samuti jääb jutust mulje, et tegemist on (nagu seda olid ka seeria varasemad osad) üksikisikuvaates tulistamismänguga.

The Game Awards toimub 12. detsembril.

Täiendatud (19.11.2019):

Peale seda, kui info Valve'i teosest lekkis, otsustas kompanii asja ametlikult kinnitada. „Half-Life: Alyx“ on tõepoolest virtuaalreaalsusmäng, mille kohta jagatakse rohkem infot juba käesoleva nädala neljapäeval.

Samal teemal

14. november 2019, 14:06
TEINE TASE | Google’i uhiuus imetehnoloogia tundub iga päevaga aina väärtusetum

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee