Uudised

SAHINAD: Take-Two töötab uue „Bioshock“ mängu kallal 

Toimetas Sten Kohlmann, 14. november 2019 10:42
Foto: 2K
Väljaandja Take-Two tuntuimateks mänguseeriateks on „GTA“, „NBA 2K“, „Borderlands“ ja „Bioshock“. Viimane neist on pikalt varjusurmas olnud – sarja seni viimane episood, „Bioshock Infinite“ ilmus 2013. aastal.

Viimaste kuulduste kohaselt võib seeria aga peagi täiendust saada, vahendab PC Gamer. Take-Two hiljutise finantsaruande raames teatati, et kompanii katuse all arendavate mängude nimistu on aegade tugevaima koosseisuga. Kompanii tegevjuht Strauss Zelnick sõnas, et neil on kavas luua järgesid oma tuntuimatele seeriatele ning üllatada meid ka uute, originaalsete teostega.

Vaid nädal hiljem avastati töökuulutus, kus otsiti arendajaid kompanii uue haru tarbeks, mis asetseb California osariigis, Novato linnas. Esialgu ei haaku antud kuulutus kuidagi „Bioshockiga“, ent lähemal uurimisel selgub, et uues Novato stuudios töötab juba vähemalt viis inimest, kes varasemalt kõnealuse sarja mänge on arendanud.

Hiljutine kõlakas kuulutas, et salajane mängustuudio on juba 2018. aastast alates uue „Bioshocki“ mängu kallal tööd teinud. Kuulujutu kohaselt asetseb salajane stuudio justnimelt Novatos.

Samal teemal

14.10.2019
TEINE TASE | Google’i uhiuus imetehnoloogia tundub iga päevaga aina väärtusetum

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee