Uudised

NAGU TELLITUD! Blizzconil kuulutati välja „Diablo 4“ ja „Overwatch 2“ 

Toimetas Sten Kohlmann, 4. november 2019 10:37
„Diablo 4“Foto: Blizzard Entertainment
Novembrikuu esimesel nädalavahetusel leidis aset Blizzardi iga-aastane fänniüritus Blizzcon. Pinge oli laes, kuna mullu suudeti inimesed mobiilimänguga välja vihastada, tänavu aga satuti rahvusvahelise skandaali keskmesse.

Ürituse raames räägiti nii mõndagi, ent kaheks suurimaks uudiseks oli videomängude „Diablo 4“ ja „Overwatch 2“ ametlik väljakuulutamine. Paljude arvates üritas Blizzard sellega tulekahjusid kustutada, mitmed ajakirjanikud teadsid aga rääkida, et kõnealuste teoste avalikustamine oli plaanis juba pikalt.

„Diablo 4“ on isomeetrilises mõõtes märulirollikas, mille tegevus leiab aset aastaid peale kolmanda episoodi juhtumisi. Uus osa võtab šnitti tänapäevastest võrgumängudest. See tähendab, et alati on vajalik internetiühendus ning mängumaailma jagatakse teiste mängijatega.

Samal teemal


„Overwatch 2“ on järg 2016. aastal ilmunud võrgupõhisele tulistamismängule, kus kaks kuueliikmelist meeskonda omavahel võitlevad. Teose olulisemateks märksõnadeks on loopõhine PvE mängulaad (Player vs Environment, ehk mängija võitleb arvuti poolt juhitud tegelastega), uus mitmikmängulaad Push, uus kaart (Toronto) ja uus kangelane (Echo).

Mängu peadisainer Jeff Kaplan andis teada, et „Overwatch 2“ toob endaga kaasa ka tegelaste uued disainid, ent eelmise osa omanikud ei pea ei nendest ega ka uutest kaartidest ja karakteritest suud puhtaks pühkima. Mõlema teose omanikud saavad ka omavahel samas serveris mängida. Ainus asi, mis vana episoodi omanikele ligipääsmatuks jääb, on PvE.


Ei ole teada, millal mängud meieni jõuavad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee