Uudised

Electronic Arts: enne 2021. aastat te uut „Battlefieldi“ ei näe! (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 30. oktoober 2019, 15:42
Foto: DICE / Electronic Arts
Electronic Artsi tegevdirektor Andrew Wilson kommenteeris hiljuti kompanii majanduslikku käekäiku ning tõdes, et neil läheb hästi. Tänu sellele saab firma paariks aastaks tempo maha võtta. Täpsemalt puudutab see tulistamismängude sarja „Battlefield“.

Senimaani on seeria jälginud kindlat mustrit ning uus peatükk on ilmunud iga kahe aasta tagant. Neist viimane, Teise maailmasõja aegadel aset leidev „Battlefield V“ jõudis meieni 2018. aastal. Wilson andis aga teada, et järgmist osa pole mõtet oodata enne fiskaalaastat 2022, mis algab 2021. aasta 1. aprillil.

Üheks faktoriks, mis aitas kompaniil antud otsuseni jõuda, on tänavu veebruaris ilmunud battle royale mängu „Apex Legends“ röögatu edu. Tasuta mäng on nimelt oma eluea jooksul kokku kogunud tervelt 70 miljonit mängijat.

Samuti kuulutati hiljuti, et hakatakse taaskord koostööd tegema Valve'i arvutimängude müügiplatvormiga Steam. Tuleval kevadel jõuab sinna Electronic Artsi kuutasupõhine mänguteenus EA Access, samuti hakkavad paljud nende mängud ka Steamis ilmuma. „Apex Legends“ ja „Battlefield V“ on ühed neist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee