Uudised

Epic Games kaebab kohtusse töötaja, kes lekitas „Fortnite: Chapter 2“ saladusi 

Toimetas Sten Kohlmann, 29. oktoober 2019 11:46
Foto: Epic Games
Mõnda aega tagasi tegi Epic Games oma menuka battle royale mänguga midagi ootamatut – see pandi kinni! „Fortnite'i“ 10. hooaeg lõppes suure pauguga, mis imes kõik musta auku ning kahe päeva pärast uuena välja sülitas. Tegelikult oli aga üllatus rikutud.

Nimelt lekkisid „Fortnite: Chapter 2“ ilmumisele eelnevatel kuudel mitmed saladused internetti, vahendab Polygon. Nende edastajateks oli Ronald Sykes, kes oli teose juures testijana töötanud. Epic Games kaebas mehe kohtusse ning väitis, et Sykes rikkus konfidentsiaalsuslepingut.

Samal teemal

Peale oma testija ülesannete lõpetamist siirdus Skykes Twitterisse ning avaldas eesootava „Fortnite: Chapter 2“ kohta nii mitmeidki detaile, sealhulgas asjaolu, et mängija saab ujuda. Samuti avaldas ta uue kaardi pildi.

Epic nõuab Sykesilt maksimaalses suuruses hüvitist, kuna kompanii on „lepingu rikkumise tagajärjel kahju kannatanud ning jätkab kahju saamist kindlaksmääratava summa ulatuses.“

Kohtuasjad pole Epic Gamesi jaoks võõrad. Hiljuti kaevati neid endid Kanadas kohtusse, kuna kaks lapsevanemat leidsid, et mänguloojad on meelega enda teose võimalikult sõltuvust tekitavaks teinud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee