Varia

„FORTNITE'I“ FENOMEN: miljonid inimesed jõllitavad virtuaalset musta auku (2)

Toimetas Sten Kohlmann, 14. oktoober 2019 10:04
Selline pilt vaatab vastu inimestele, kes praegu oma mängu tööle panevad.Foto: Pixabay.com
Epic Gamesi menukas battle royale mäng „Fortnite“ lõpetas oma 10. hooaja suure pauguga. Siinkohal ei ole tegemist aga illustreeriva sõnakõlksuga, vaid täpse kirjeldusega. Nimelt imeti teose terve kaart, tegelased ja isegi menüü suurde musta auku.

13. oktoobri õhtul leidis aset järjekordne mängusisene suursündmus. Varasemalt on ajalõhed kukutanud saarele viikingite külasid, kaardi keskel on omavahel madistanud suur robot ja koletis ning palju muud säärast.


Sel korral lendas aga taevasse suur rakett, mis taevakuplisse suure mõra tekitas ning mis päädis sellega, et kaardi keskele kukkus suur meteoor. Plahvatuse tagajärjel tekkis aga must auk, mis absoluutselt kõik endasse imes. Kui mäng hetkel käima panna, vaatabki peale laadimisekraanide inimestele vastu üks tilluke must auk. 

Eelnimetatud sündmust kanti üle ka erinevatel video- ja voogedastusplatvormidel ning ainuüksi YouTube'is vaatas seda üle 4 miljoni inimese.


Praegusel hetkel on sündmusest möödunud umbes pool ööpäeva ning otseülekandes võib näha vaid eelnevalt kirjeldatud musta auku, ent see ei tähendaks, et inimesed ei vaataks. Artikli kirjutamise hetkel jälgib seda Twitch.tv vahendusel üle 40 000 inimese.

Kuigi kõnealune sündmus kandis kurjakuulutavat nime „Lõpp“, tuleb „Fortnite“ kindlasti tagasi. Esimesed lekked Itaaliast väidavad, et ühel hetkel algab „Fortnite: Peatükk 2,“ mis tutvustab meile täiesti uut saart ning uusi sõiduvahendeid (pisipiltidel on märgatud näiteks jõel sõitvaid veeskuutreid).

Samal teemal

10.09.2019
TEINE TASE | „Fortnite“ – kas tõesti virtuaalne kokaiin?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee