Uudised

VÄRSKED FAKTID: PlayStation 5 üritab su kompamismeeli ära kasutada

Toimetas Sten Kohlmann, 8. oktoober 2019, 16:36

9 KOMMENTAARI

t
To valus tõde/ 26. november 2019, 19:31
Mida te härra paanitsete selle konsooli pärast.Konsool on mugav,kui ostad sinna mängu siis tead,et see ka mängib,ei pea jooksma poodi uut riistvara soetama.Konsoolide saavad vabalt mängida inimesed kes pole niiöelda mänguhullud,kellel on suva kui hästi nad mängivad,kes viidavad konsooli taga aega healjuhul korra kuus.Konsoolidega saavad mängida väiksed lapsed ja terve pere.Enamus inimesi ei huvita mingid fps-id ega muu jama.Mäng on mäng.
k
Kati/ 26. november 2019, 13:12
PS 2 oli viimane konsool, mida tasus osta.
o
On see tosi/ 9. oktoober 2019, 19:33
t
tõde on valus?/ 9. oktoober 2019, 14:43
Red dead Redemption 2 saab olema PC -l selle mängu Ultimate Versioon.Täpselt nagu seda oli ja on siiani GTA V.PC versioon saab olema lõplik versioon.Tipp graafika, hea fps-i , hiire ja klaveriga.See mäng on üks paremaid viimase aja mänge ja lõpuks ometi saab seda nautida nii nagu see algusest peale tegelikult mõeldud oli.
t
tõde on valus?/ 9. oktoober 2019, 14:35
Ja kui keegi tahab selle teema üle vaielda, anna minna.Ma teen su faktidega niivõrd maatasa, et sa ei taha isegi teada.
t
tõde on valus?/ 9. oktoober 2019, 14:28
Last on us 2 saab olema mõttetus, see on juba ette teada.Hunnik draamat, hunnik propat, hunnik ulgumist, kohtad kümmet erinevat tegelast kes saavad surma ja kellele pead kaasa tundma.See on ilmselge et kindel visioon puudub ja püütakse lüpsta.Pakun et videosi on ka rohkem kui mänguaega nagu sony-l ikka kombeks.Pmst nagu vaataks filmi ja siis vahepeal saad liikuda 5 minutit.Ma ei leia et seda saaks üldse mänguks nimetada.Uncharted 4 oli täpselt selline.Loomulikult müüb see mingi 15mil miinimum aga see on kergeltöeldes ebaoluline.Enamus ostab hype pärast.See ei määra mängu kvaliteeti.
t
tõde on valus?/ 9. oktoober 2019, 14:24
Huumor on ka see, et aina enam ja enam hakkavad konsooli eksklusiivid pc-le tulema.Kogu halo collection tuleb.Lisaks Detroit: Become Human.Heavy rain juba tuli jne.Huvitav küll miks... Kas ei müünud piisavalt? Kas oleks äkki kohe võinud pc-le tuua ja selle konsooli üldse ära unustada? Konsoolid ei vääri mitte midagi.Mõttetu raha raiskamine.Arvutimängud on praegu absoluutses kuldajastus.Ma ei näe mitte mingit põhjust miks inimene kes reaalselt huvitub mängudest, ostaks arvuti asemel konsooli.

t
tõde on valus?/ 9. oktoober 2019, 14:17
Rääkimata sellest, et 30fps? See ajab öökima.60 peaks olema miinimum.Lisaks puldiga mängimine on kohutav.Uimane, ebameeldiv jne.Sihtimine on võimatu.Hiir + klaviatuur on ainus millega on võimalik mängu 100% liselt nautida.Isegi kõige odavam arvuti mis kokku panna (vahet pole kas poest ostetud või kasutatud juppidest) on parem kui ükstapuha mis konsool.Rääkimata sellest, et pc mängud on üldiselt 10 kuni 30 euri odavamad, mis on irooniline sest pc versioonid on ühtlasi kõvasti paremad.Parem fps,graafika,hiire+klaveriga mängimine jne jne jne.
t
tõde on valus?/ 9. oktoober 2019, 14:10
Mõttetu ülemakstud asi.Arvuti on miljon korda asjalikum.Red dead 2 oli ainus põhjus omada playstationit ja see oli teada, et see tuleb varem või hiljem pc-le.Nüüd kui on jäänud vähem kui kuu pc releasini, ei ole playstationil enam midagi.See ülehaibitud god of war on kergeltöeldes mõttetus.Kui see tuleks arvutile ma ei viitsiks isegi proovida.Spidermanil on ainult story ja seegi kesine, linn on igav.Pool tundi lendad seal võrguga ringi ja edasi? Muud ei ole seal midagi teha.Uncharted on kõige igavam ja imalam asi mida ma eales proovinud olen.70% mängust on videod ja siis natuke saad ronida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee