Uudised

„CS:GO“ saab Prantsusmaal uuenduse, mis lubab piiluda hasartkastide sisse 

Toimetas Sten Kohlmann, 1. oktoober 2019 16:38
Tänapäeval on paljude videomängude probleemiks suur lootbox'ide ehk hasartkastide arv. Nende sisse peidetakse virtuaalseid esemeid, mida reaalse raha eest lunastada saab. Täpsemalt saab lunastada õiguse kast avada ning selle sisu väärtus otsustatakse loterii alusel.

Üheks ideaalsemaks näiteks on tulistamismäng „CS:GO“, mille konteineritesse on peidetud erinevas väärtuses relvade ümbriseid, mis kasutatavatele püssidele uue välimuse annavad. Kui varem pidi kasutaja kasti avama ja seejärel vaatama lotoanimatsiooni, siis vähemalt prantslased saavad enne võtme ostmist kasutada röntgen-skännerit (X-ray Scanner), mis paljastab lõpliku auhinna.

Siiski on selle taga üks konks peidus. Nimelt, kui kasutaja tahab ka järgmise kasti sisse piiluda, peab ta esmalt eelmise sisu ära ostma. Seega jääb segaseks, kuidas peaks antud muudatus klientide huve kaitsma. Pigem jääb mulje, et Valve üritab leida viise, kuidas hoida kõrvale kuklasse hingavast hasartkaste reguleerivatest seadustest. Esialgu muudatus muid regioone ei puuduta.

Iga röntgen-skänneriga tuleb kaasa eksklusiivne P250 | X-Ray mudel.

Loe lähemalt Counter-Strike'i ametlikust blogist.

Samal teemal

01.10.2019
KLÕPS! Evil Geniuses noppis ESL One New York „CS:GO“ turniiril kindlalt esikoha
30.09.2019
LÕPP TERRORISTIDELE? „CS:GO“ kommuun arutab, kas mäng peaks olema poliitiliselt korrektsem
26.09.2019
TEINE TASE | Karl-Alari Varma: väljastan igasuguseid kollaseid energiavooge

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee