Varia

JABUR! „CS:GO“ tiim kaotas võistlustel, kuna pomm kukkus läbi põranda (9)

Toimetas Sten Kohlmann, 24. september 2019 16:01
Foto: Valve
Valve'i tulistamismäng „CS:GO“ on oma eesmärkide poolest lihtne: terroristid peavad pommi paigaldama ning seda kaitsma, eriüksuslased aga selle kahjutuks tegema. Kumbki tegevus eeldab, et mängijal on pommile juurdepääs.

Aasia regiooni turniiril eXTREMESLAND 2019 leidis aset aga üks eriskummaline juhtum, mis ühele Austraalia tiimile ka võidu maksma läks. 

Omavahel läksid Okeaania regiooni meeskonnad Avant Gaming ja Ground Zero Gaming ning seis oli äärmiselt tasavägine. Kõik otsustati kolmanda mängu viimastes raundides.

Kaardiks oli Nuke, kus Ground Zero Gaming pidi välja rabelema kolmeraundilisest kaotusesisust, et lisaajale minna. Meeskond viskas pommi maha, et enda käik teha, ent vastased harvendasid kiirelt nende ridasid ning alles jäi vaid üks mees. 

Callum „BURNRUOk“ Henderson arvas, et suudab olukorra päästa ning tahtis pommi üles korjata. Oli ainult üks probleem – pomm oli kukkunud läbi põranda ning seda polnud enam võimalik kätte saada. „BURNRUOk“ oli sattunud haruldase mänguvea otsa!

Tänu sellele vahejuhtumile kaotas Ground Zero Gaming matši 12-16 ning terve seeria 1-2. Tõenäoliselt nad tulevikus pommi nii kergemeelselt ei pillu.

Samal teemal

19.09.2019
TEINE TASE | Kas Rockstar kinnitas just kogemata „Red Dead Redemption 2“ PC-versiooni tuleku?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee