Üritused

KAS PUPPEY TEEB AJALUGU? Nädalavahetusel toimub Tallinnas The International 2019 suur ühisvaatamine (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 19. august 2019 13:20
Team Secret ja Evil Geniuses kohtusid ka mullu ESL One Hamburg 2018 üritusel. Toona tuli võitjana välja eestlase juhitud meeskond.Foto: Vida Press
Juba eelmisel nädalal tehti algust „Dota 2“ iga-aastase suurvõistlusega The International, kui alustati tänavuse finaali kvalifikatsioonidega, selgitamaks välja turniiritabeli ülemised ja alumised meeskonnad.

Meie kõigi õnneks leidis tabeli ülemises otsas koha ka Eesti tuntuima e-sportlase Clement „Puppey“ Ivanovi poolt juhitav Team Secret, kes astub esimeses voorus vastamisi USA meeskonnaga Evil Geniuses.

Samal teemal

The International 2019 purustas suurima auhinnafondiga e-spordiürituse rekordi, kokku koguti enam kui 32 miljonit dollarit.

Nüüd tuleb pöidlaid kõvasti pihus hoida ja loota, et tartlane viib enda tiimi finaali välja, sest üle pika aja toimub kodumaal üks suur ühisvaatamine. 25. augustil kogunetakse Kristiine keskusesse O'Learys restorani, kus leiab aset „Dota 2“ The International ühisvaatamine ja 1vs1 turniir.

Aga miks peaks üritusele minema? Korraldaja ning üks Eesti tuntuim e-spordikommentaator Soits räägib, kuidas võime olla tunnistajaks ajaloolisele momendile: „Spordiülekandeid on ikka huvitavam vaadata siis, kui saab kaasa elada kaasmaalastele. Kuna „Puppey“ meeskond Team Secrets on üks turniiri kindlatest favoriitidest, võime näha, kuidas tartlasest saab esimene mees, kes The Internationali kaks korda kinni paneb!“ 

Finaalide ühisvaatamine algab kell 10.00, peale võitjate kroonimist alustatakse aga kohaliku turniiriga. 250€ suuruse auhinnafondiga võistlus toob „Dota 2“ üle pika aja tagasi kohalikule e-spordimaastikule.

Rohkem informatsiooni ühisvaatamise ja turniiri kohta leidub ürituse Facebooki lehel.

Samal teemal

24.08.2019
THE INTERNATIONAL | AJALOOLINE HETK: eestlase tiim võitis arvutimängus 2 miljonit dollarit
22.08.2019
THE INTERNATIONAL | PIINLIK: vaid üks väär hiireklikk sai Rootsi meeskonnale saatuslikuks
21.08.2019
THE INTERNATIONAL | Halb üllatus! Puppey alustas turniiri valusa kaotusega
15.08.2019
TEINE TASE | Allan: „Ma ei ütleks, et Palja Porgandi telesaade oli p**k, aga...“