Varia

HÄDA JA KAEV: säutsunäljas neiu pidi Twitterit kasutama Nintendo konsoolide peal? (4)

Toimetas Sten Kohlmann, 15. august 2019 16:27
Foto: Pixabay.com
Teismelisele USA neiule Dorothyle meeldib Twitter. See on ideaalne viis, kuidas igavust peletada. Tema arvates on aga liigne sotsiaalmeedias passimine paras nuhtlus, eriti juhul, kui seda sirvides suudetakse köök põlema panna.

Peale seda, kui ema oma tütre telefoni konfiskeeris, siirdus neidis uutele seadmetele. Esimene säuts andis teada, et ta nutiseade on ära võetud ning ta lahkub igaveseks, samal ajal nuttes. Säuts kirjutati ja saadeti läbi Nintendo 3DS pihukonsooli.


Nähtavasti sai sellest haisu ninna tema ema, kes tütre kontot kasutades situatsioonist ka neiu jälgijaid teavitas:


Õnneks või kahjuks ei olnud 3DS ainus mängumasin, mis tüdruku arsenali kuulus. Järgmisena sattus tema näppude vahele Wii U:


Tõeliselt hakkas Dorothy mässumeelne lugu internetis levima aga alles siis, kui kogu talle kuuluv elektroonika ema poolt konfiskeeriti ning neiu oma järgmise säutsu koostamiseks pere nutikat LG külmikut kasutas.


Siiski tundub, et vähemalt loo viimane peatükk ei pruugi tõele vastata. Buzzfeed demonstreeris, kuidas enda säutsudele kiirelt ja lihtsalt tõesena tunduvad sildid külge kleepida.

LG esindaja kinnitas, et nende külmikutel eraldi Twitteri äppi ei ole. Platvormile saaks ligi küll läbi mõne mudeli veebibrauseri, ent sel juhul näitaks säuts, et see on loodud tavalises brauseris.

Kuigi võlts, oli Dorothy lugu kaasakiskuv. Enne saatuslikku sündmust oli neiul vaid üle 500 jälgija, nüüdseks on neid kokku kogunenud enam kui 33 000.

Samal teemal

15.08.2019
TEINE TASE | Allan: „Ma ei ütleks, et Palja Porgandi telesaade oli p**k, aga...“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee