Uudised

PARAS! „Apex Legends“ lubab petturitel mängida... aga vaid omavahel! (2)

Toimetas Sten Kohlmann, 19. juuli 2019, 12:50
Foto: Respawn Entertainment / Electronic Arts
Oleme käesoleval nädalal palju petturitest rääkinud, sest mitmed mänguarendajad on kirjeldanud, kuidas nendega võitlusesse asutakse. Sõna on sekka öelnud ka veebruaris ilmunud tasuta battle royale teose „Apex Legends“ arendajad.

Nimelt tehakse agaralt tööd sulide ja kelmide väljapookimisega, vahendab Kotaku. Üheks märkimisväärseimaks omaduseks on aga arendajate plaan jätta petistele alles võimalus mängu tulevikus edasi mängida, ent seda vaid omavahel. Ehk siis – kui pettur logib mängu sisse, suunatakse ta automaatselt küberruumi, kus ka kõik teised mängijad kasutavad illegaalseid võtteid.

Samal teemal

Sellega võetakse kasutusele süsteem, mida kasutati varasemalt ka enda eelmises tulistamismängus „Titanfall“. Lisaks on taolist trikki proovinud ka näiteks „Max Payne 3“ ning „Grid 2“.

Senimaani on kelme jõuliselt eemaldatud. Näiteks märtsikuus visati mängust välja tervelt 350 000 petist. Jalaga tagumikku löövad ka tulistamismängu „Overwatch“ arendajad. Battle royale mängu „PUBG“ loojad hoiavad aga enda konkreetseid meetmeid vaka all.

2 KOMMENTAARI

p
20. juuli 2019, 11:02
PUBG võiks ka nii teha, ma nagu sellest aru ei saa et kas pubg bannib kontod ainult? Või blokeerivad ka IP aadressi siis nad ei saaks samas kohas pubgi mängida.
a
anonüümne ülbik 19. juuli 2019, 16:26
Jep ja siis korraga avastatakse, et selles petturite ruumis käib palju ägedam mäng.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee