Uudised

„Star Warsi“ valgusmõõkades on nüüd rohkem valgust ja rohkem mõõka 

Ohtuleht.ee, 5. juuli 2019 15:46
Cal Kestis oma elu eest võitlemas.Foto: Electronic Arts
„Tähesõdade“ universumi kommertspoolelt on filmid A&O ning neist peavad šnitti võtma kõik ülejäänud meediumid: koomiksid, raamatud ja ka, siia rubriiki sobivalt, videomängud. „Star Wars Jedi: Fallen Order“ loojad olid aga kõige stiilsema „Tähesõdade“ detailiga puusse pannud.

Kui videomäng oma esimesed treilerid avalikkuse ette tõi, panid fännid tähele, et kõik pole legendaarsete valgusmõõkade puhul päris paigas. Mõõgad helendasid kuidagi tuhmilt ja ei pakkunud seda õiget elamust. „Fallen Orderi“ ehk maakeeli „Langenud ordu“ taga seisev Respawn mängustuudio ei hakanud oma jonni ajama vaid võttis fännihorde kuulda.

„Me tegime sellega vea ja oleme selle vahepeal parandanud,“ sõnas mängu visuaalide lavastaja Stig Asmussen Game Informer Show podcastis. „Tegu oli ausa tagasiside ja kriitikaga. Nokitsesime seda (mõõga heledust - toim) ja nokitsesime veidi ka valgusmõõga tera. Vahet on kohe näha.“

„Star Wars Jedi: Fallen Order“ tuleb konsoolidele ja PC-le välja tänavu 19. novembril. Mängu tegevus leiab aset pärast „Tähesõdade“ kolmanda osa lõppu, kui legendaarsed Jedid on välja suremise piirini kütitud. Mängija juhtida on õpipoiss ehk padawan Cal Kestis, kes põgeneb teda jälitavate pahalaste eest.

Samal teemal

16.05.2019
Planeet Marss paljastas, millisele suurele ulmesaagale kuulub tema süda
04.04.2019
Suri "Tähesõdade" karvane kangelane: "Peter pani Chewbacca rolli oma südame ja hinge."
15.03.2019
JAH, PALUN! PlayStation 4 hittmäng „Horizon Zero Dawn“ võib järje saada
18.00.2019
KÕLAKAS: EA on järjekordsele „Star Warsi“ mängule vee peale tõmmanud