Varia

NO PERKELE! Soomlased arendavad mängu hittseriaali „Stranger Things“ põhjal 

Toimetas Sten Kohlmann, 18. juuni 2019 14:54
Foto: Next Games / Netflix
Meie põhjanaabrid on agarad mänguarendajad. On sealtmailt pärit ju nii mõnigi tuntud teos: „Max Payne“, „Alan Wake“, „Angry Birds“, „FlatOut“ ja paljud teised. Peagi liitub selle nimistuga mäng, mis põhineb menukal Netflixi sarjal „Stranger Things“.

Mängu arendajaks on Next Games, kelle varasemasse resümeesse kuuluvad teleseriaalil „Elavad surnud“ mobiilimängud. Sarnaselt nendega hakkab ka „Stranger Thingsi“ mäng olema saadaval just Androidi ja iOSi nutiseadmetel ning seda täiesti tasuta. 

Mobiilimäng, mis matkib 80ndate multikate animatsioonistiili kasutab Google Mapsi geolokatsiooni, tänu millele saavad kasutajad vastavalt oma asukohale külastada ka kurjakuulutavat Tagurpidi maailma. Mäng sisaldab ohtralt mõistatusi ja ka rollimängude elemente.

„Stranger Thingsi“ mobiilimäng peaks ilmuma millalgi 2020. aastal. Enne seda jõuavad kohale sarja kolmas hooaeg (käesoleva aasta 14. juuli) ning sellel põhinev „Stranger Things 3: The Game“ (4. juuli). Viimane on saadaval kõikvõimalikel masinatel, mis vähegi mänge jooksutavad.

Samal teemal

10.07.2019
Kuidas menusarja „Stranger Things“ näitlejad oma tervisehädasid töös ära kasutavad?
09.07.2019
„Stranger Things” purustab rekordeid
08.07.2019
Tootepaigutuse rekord? „Stranger Things“ reklaamib 75 brändi
13.06.2019
TEINE TASE | Suur suvine mängumess E3 on lõppenud, ent emotsioonid on negatiivsed?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee