Uudised

EHK AITAB? Ka äpardunud „Fallout 76“ saab battle royale mängulaadi (3)

Toimetas Sten Kohlmann, 10. juuni 2019 16:24
Foto: Bethesda Softworks
Juba enne Bethesda E3 pressikonverentsi oli ilmselge, et kompanii peab „Fallout 76-st“ rääkima. Rohkem kui kohutava alguse teinud videomäng saab tulevikus lausa mitu suurt uuendust, mis peaksid teoreetiliselt lappima kõik augud ning meelitama tagasi inimesed, kes vahepeal laevalt lahkusid.

Level1.ee kirjutab, et üheks suurimaks ligimeelitajaks saab „Nuclear Winter“ nime kandev battle royale mängulaad, mis asetab vastamisi 52 inimest, kes kõik tahavad olla see õnnelik, kes väljub heitlusest elusana ja asub juhtima Vault 52-te. On „Fallouti“ universumile tuttavad relvad ja ohtlikud elajad ning („Battlefield V: Firestormist“ tuttav) suur tulerõngas.

„Fallout 76“ on  10.-17. juunini tasuta mängitav, selle perioodi jooksul peaksime saama näha ka natuke seda, mida „Nuclear Winter“ endast kujutab. Uus battle royale mängulaad on muidugi kõikidele täismängu omanikele tasuta.

Samamoodi jõuab tasuta lisana mängu „Wastelanders“ nime kandev laiendus, mis toob teosesse lõpuks ometi pisut elu. Nimelt hakkavad maailma asustama inimtegelastest NPC-d, kes annavad mängijale uusi ülesandeid, kellega saab reaalselt vestelda ja vestlustes erinevaid valikuid teha.

„Wastelanders“ jõuab meieni millalgi sel sügisel. Eks näis, kas sellest piisab, et „Fallout 76“ maine mudast välja tirida.

Samal teemal

10.05.2019
„DOOM“ ON TAGASI! Legendaarse sarja uusim osa jõuab kohale novembris
06.05.2019
TEINE TASE | Christopher Nolan teab, kus redutab Andrus Veerpalu?