Uudised

KAS TÕESTI? Klassikaline „Baldur’s Gate“ sari võib saada kolmanda osa 

Toimetas Sten Kohlmann, 31. mai 2019 12:56
Uue projekti müstiline logo.Foto: Kuvatõmmis
Tundub, et Belgia ahjudes hakatakse midagi maitsvat küpsetama! Sealt pärit Larian Studios – arendajad, kelle käpakeste vahel valmis ka tunamullune populaarne rollimäng „Divinity: Original Sin II“ – õrritavad meid uue projektiga.

Esialgu arvati, et Larian teeb hoogsalt tööd „Divinity: Original Sin“ seeria järjekordse, ehk kolmanda sissekandega, vahendab Level1.ee. Kui aga inimesed hakkasid stuudio ametliku kodulehe avaküljel leiduvat logo lähemalt uurima (selle all peame silmas veebilehe koodis sobramist) avastati, et tegemist võib olla hoopiski millegi muuga.

Nimelt avastati koodist sõnapaar „Baldur’s Gate“ ning sellele järgnes Rooma number III. Samas on logo visuaalne stiil „Divinity“ seeriale ning tagatipuks keeldus Larian kõike eelnevat mitte kommenteerida.

Seega leiamegi end veidrast situatsioonist. Ühest küljest tundub, et üks armastatud rollimängusari teeb tagasituleku, teisalt aga võib tegemist olla vaid stuudio sisenaljaga.

Tõenäoliselt rebitakse tõde päevavalgele E3 ajal, seniks aga peame leppima teadmisega, et „Baldur’s Gate’i“ esimene osa jõuab käesoleva aasta teises pooles konsoolidele.

Samal teemal

30.05.2019
TEINE TASE | Millisest hetkest saab videomängude mängimisest tõsine probleem?
08.02.2019
„Baldur's Gate“, „Neverwinter Nights“ ja teised vanakooli rollikad jõuavad peagi ka konsoolidele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee