Video

VIDEO | Aasta üks oodatuim (ja veidraim) mäng jõuab meieni novembris (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 30. mai 2019, 10:00
Foto: Kojima Productions / Sony
Aasta oli 2016, kui legendaarne mänguarendaja E3 mängumessil toimunud Sony pressikonverentsi raames lavalaudadele astus ning kõikidele ühte treilerit tutvustas. Video sisaldas alasti Norman Reedust rannal kõndimas, lisaks veel nähtamatu beebi, surnud vaalad ning õhus rippuvad mustad kujud.

Jah, tegemist oli ääretult veidra projektiga, mis sai nimeks „Death Stranding“. Veidrus aga ei kadunud kuhugi, vaid süvenes iga järgneva reklaamklipiga. Samuti süvenes teadmatus, sest mitte keegi ei saanud aru, mis sorti mänguga on tegemist (umbkaudselt on selge, et see on kolmanda isiku vaates märulimäng). Samas oli meelestatus pigem positiivne, kuna Kojima on end läbi aegade korduvalt tõestanud – tema hullumeelsed ideed toimivad.

Mitu aastat kestnud ootamine on lõpuks ometi lõppenud, sest värskelt internetti paisatud treiler paljastab kuupäeva, mil mäng lõpuks ometi meieni jõuab. Selleks saab käesoleva aasta 8. november. Õnneks (või kahjuks, olenevalt vaatevinklist) pole teose veidrus mitte kuhugile kadunud!

„Death Stranding“ koondab enda alla ka mitmeid tuntuid Hollywoodi näitlejaid-lavastajaid. Peaosalist kehastab seriaalist Elavad surnud tuntud Norman Reedus, lisaks temale astuvad üles aga ka Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ning režissöörid Guillermo del Toro ja Nicolas Winding Refn.

Samal teemal

22. juuli 2019, 15:01
KEANU POLE PIISAVALT HEA? Hideo Kojima ütles staarile: „Ei.“
17. juuni 2019, 11:58
VEE... BRUAR? „The Last of Us 2“ ilmumiskuupäev võis rulluda üle peaosalise huulte
30. mai 2019, 11:25
TEINE TASE | Millisest hetkest saab videomängude mängimisest tõsine probleem?
29. mai 2019, 12:26
„GTA V“ ja „Red Dead Redemption 2“ arendaja sattus ahistamisskandaali keskmesse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee