Uudised

LÕPUKS! Septembrikuu toob tagasi palavalt armastatud automängusarja (3)

Toimetas Sten Kohlmann, 22. mai 2019, 14:22
Foto: Codemasters
Kui öelda kihutamismäng, mõtlevad paljud „Need for Speed“ seeria peale. Järgmisena kerkib mõtetesse aga „Grid!“

Level1.ee kirjutab, et Codemasters, Inglismaa vanimaid seni tegutsevaid stuudioid, on automängude vallas kindlasti üks tuntuimad tegijaid. Oma kirevast minevikust hoolimata on nad vast enimtuntud rallimängude poolest, olles toonud meieni „Colin McRae“ seeria (mis nüüdseks on teinud lisaks brändiuuendusele ka nimemuudatuse ning kannab pealkirja „Dirt“).

Teosest pole veel palju teada, kuid pealkirjast annab välja lugeda, et taaskord proovitakse pakkuda meile seda autentset autospordimängu, mis võimaldab ülivõimsate masinatega kitsastel ringradadel kihutada. Loodetavasti naasevad ka võimalused luua oma võistkond, hankida sponsoreid ning kogeda seda adrenaliinirohket sõidurõõmu.

„Grid“ ilmub 13. septembril PC, Xbox One ja PlayStation 4 platvormidel koos tava- ning „Ultimate“ versiooniga, mis sisaldab endas esimest kolme hooaega. Seeria teine osa, „Grid 2“ on aga hetkel Steamis täiesti tasuta saadaval.

3 KOMMENTAARI

e
Ei seda ega teist ! 23. mai 2019, 19:57
Tegelikult ootaks hoopis "Test Drive Unlimited" mängule järge. Põhjus on lihtne, erinevalt teistest mängudest oli see avatud maailmaga autom...
(loe edasi)
b
Bensiin 23. mai 2019, 00:12
Grid 1 võrgumängul tõmmati täisesti suvalt ühel päeval juhe seinast, muidu ajaviitena oli päris hea.
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee