Podcast

TEINE TASE | Kas Google otsustas just videomängude tuleviku? (2)

Level1.ee, 21. märts 2019 09:57
Tulevikus piisab tavalisest mobiiltelefonist, millel Google Chrome'i brauser, et ka kõige nõudlikemaid videomänge jooksutada.Foto: Pexels.com
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Sten, Sandra ja Allan heidavad Ragnarile ette tema teadmatust. Nimelt puuduvad mehe minevikust sellised ikoonilise tähtsusega elemendid nagu Mehukatti ja Spede Pasanen. Vähemalt on ta Pikku Kakkoneni saateid vaadanud! Muuseas räägitakse ka mängutööstuse tulevikust, mida hakkab kujundama voogedastusplatvorm Google Stadia, animemängudest ning sellest, kuidas „Metro Exodus Ragnari arvutit pidevalt kokku jooksutab.

Samal teemal

Sisukord:
0.14 Ragnar ei tea, mis on Mehukatti
2.45 Kuulajate kommentaarid 
6.52 Ragnar räägib põgusalt „Metro Exodusest“
9.55 Sten on veetnud palju aega „One Piece’i“ animemängu seltsis
17.09 Sten ja Allan mängisid (koos) „The Division 2-te“, Allan mängis (üksi) „Devil May Cry 5-te“
22.53 Jutt soodusmüükidest, nišimängude olemusest ning Ragnari viimastest filmiostudest
28.41 Sandra selgitab, miks ta „Tetris 99-t“ veel mänginud pole
33.59 Mis Level1 YouTube’i kanalil toimub, millised mängud nädala jooksul ilmuvad?
35.10 Uudised – Google Stradia, „Call of Duty“ mobiiliversioon, „Battlefield V“ battle royale mängulaad, Nintendo Switchi indie-mängud ja muu
1.22.23 Vaba mikker – Disney omab kõike, James Gunn tuleb tagasi, Tarantino uus film sai treileri ning Sandrale meeldib see üks uus Netflixi sari („Love, Death & Robots“)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee