Varia

HÜVASTI! Cristiano Ronaldo eemaldati jalgpallimängu „FIFA 19“ kaane pealt (2)

Toimetas Sten Kohlmann, 19. veebruar 2019, 15:34
Foto: Reuters/Scanpix
Möödunud sügisel paisati poelettidele iga-aastane jalgpallimäng „FIFA 19“, mille kaanel ilutses Portugali pallivõlur Cristiano Ronaldo. Tänaseks teda seal enam ei ole.

Kaanepildisaaga algas tegelikult juba enne ilmumist, kui selgus, et Ronaldo kavatseb lahkuda Real Madridi ridadest ning liituda Torino Juventusega, vahendab Eurogamer. See tähendas reklaammaterjalide ümbertegemist, kuna kõik senised plaanid keerlesid Reali särgis toretseva palluri ümber.

Mullu oktoobris lahvatas aga üsnagi reaalne skandaal, nimelt esitati portugallasele süüdistus seksuaalkuriteos. „FIFA“ seeria arendaja Electronic Arts andis koheselt teada, et sündmuste edasist kulgu jälgitakse jooksvalt ning tehakse vajalikud korrektuurid. 

Nüüd on ilmselgelt jõutud järeldusele, et korrektuure on vaja ning nii ongi Ronaldo kaanelt eemaldatud ning nüüd, 5 kuud hiljem, ilutsevad sellel Neymar, ja Kevin de Bruyne. Mängusiseses menüüs vaatab vastu aga USA naispallur Alex Morgan.

Kevin de Bruyne (vasakul), Neymar (keskel) ja Paulo Dybala.Foto: Electronic Arts

EA esindaja sõnul on tegemist Meistrite Liiga uue hooaja algusest tuleneva muudatusega. Võttes aga arvesse, et ka Ronaldo koduklubi Juventus võtab sellest osa ning neid peetakse üheks favoriidiks, on tegemist kaheldava ütlusega.

Samal teemal

21. veebruar 2019, 00:04
MEISTRITE LIIGA | Atletico keskkaitsjad põrmustasid Juventuse, Manchester City pääses suure ehmatusega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee