Varia

Steam tegi teatavaks, millised olid mängijate arvates 2018. aasta parimad teosed 

Level1.ee, 11. veebruar 2019, 13:30
Foto: Valve
Me kõik teame, millised olid mullu need kõige-kõigemad videomängud. Kuidas jagatakse auhindu aga siis, kui otsustamine langeb Steami kasutajate õlgadele? Nüüd ei pea selle üle enam pead murdma, sest Valve avaldas The Steam Awards 2018 tulemused.

AASTA MÄNG 2018 – „PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“

On ilmselge, et läheb veel kaua, kuniks battle royale žanrina tagaplaanile lükatakse. Seda iseloomustab ilmekalt ka fakt, et Steami kasutajate arvates on „PUBG“ väärt aasta parima mängu tiitlit. Mida sa selle peale ütled, „Fortnite“ (lisaks siis lausele: „Ma olen teisel platvormil!“)?


AASTA PARIM VR-MÄNG – „TES: SKYRIM VR“

„The Elder Scrolls: Skyrim“ on mäng, mis on jõudnud igale platvormile… PC, PlayStation, Xbox, Switch… Alexa. No ja muidugi virtuaalreaalsusseadmed. Just too viimane versioon tõigi Bethesdale möödunud aasta eest auhinna, aga olgem ausad – võttes arvesse, kuivõrd halb 2018 nende jaoks oli, ei pruugi see just eriline lohutus olla.

ARMASTUSE VILI – „GRAND THEFT AUTO V“

Armastuse vilja auhind läks teosele, mille ilmumine jääb nüüdseks juba kaugemasse minevikku, ent mille arendajad pole oma lapsukest unarusse jätnud, vaid toetavad teda tänini. „GTA“ puhul saame rääkida Online mängulaadist… kuhu kasutajad raha pumbata saavad. Toetus seegi!


PARIM ARENDAJA – CD PROJEKT RED

CD Projekt Red on võimeline vist igal aastal kõnealuse karika enda taskusse pistma, sest „The Witcher 3“ (ja mullu ka tolle seeriaga seonduv kaardirollikas) on jätkuvalt fantastiline. Ja rääkides „The Witcher 3-st“…

PARIM KESKKOND – „THE WITCHER 3: THE WILD HUNT“

Üks põhjustest, miks poolakate loodud seiklusrollikas paljude – ja eriti just teatud Level1 kollektiivi liikmete – jaoks jätkuvalt palavalt armastatud on, seisneb teose fantastilises keskkonnas. Seega läks antud auhind vägagi õigesse kohta!


PAREM KOOS SÕPRADEGA – „RAINBOW SIX SIEGE“

See, kuidas Ubisoft suutis „Rainbow Six Siege’i“ nukra ilmumise kuldmune munevaks haneks muuta, on tõeliselt muljetavaldav ning väärib lausa autasu. Kui oleks ainult mingi tiitel, millega saaksime seda autasust… Aa.

PARIM ALTERNATIIVAJALUGU – „ASSASSIN’S CREED ODYSSEY“

Parimat (või halvimat, oleneb vaatenurgast) alternatiivset ajalugu pakkus meile mullu „Assassin’s Creed Odyssey“, mis viis mängijad Vana-Kreekasse. Mina hääletasin (taaskord) „Wolfenstein II: The New Colossus“ poolt, seega pikemalt ma antud olukorda kommenteerima ei hakka.


ENIM LÕBU MASINATEGA – „ROCKET LEAGUE“

Rakettautodega jalgpalli mängida on alati lõbus, olgu see aastanumber milline tahes!

Samal teemal

1. märts 2019, 19:31
ÜLLATUS? Videomängud võivad arendada oskust head ja halba eristada
1. jaanuar 2019, 12:51
VIDEO | Level1 kuulutas välja parima Eesti videomängu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee