Uudised

UUED TUULED: Järgmine „Far Cry“ tahab rohkem rollimängudele sarnaneda 

Toimetas Sten Kohlmann, 22. jaanuar 2019, 16:16
Foto: Ubisoft
Juba järgmisel kuul ilmub kõrvalosa mullu turule jõudnud „Far Cry 5-le“. Ubisofti üksikisikuvaates tulistamismäng hakkab kandma nime „Far Cry: New Dawn“ ning võtab luubi alla eelneva teose lõpus juhtunu.

Nimelt lõppeb seeria numbriliselt viies episood jahmatava tuumaplahvatusega, millest on „Far Cry: New Dawni“ ajaks möödunud tervelt 17 aastat. Nüüd tuleb nimetul peategelasel veidras maailmas rinda pista aga radikaalidest kurjamitega.

Mitte aga see pole märkimisväärne, vaid hoopiski teose loovjuhi Jean-Sebastien Decanti sõnad, mille kohaselt liigutakse kõnealuse teose puhul veel rohkem rollimängude žanrisse. Mängijale antakse võimalus ise relvi ehitada, arsenalil on erinevad astmed (nagu ka vastastelgi), oma kodubaasis saab kaaslasi ja ressursse hallata ja palju muud.

Samuti on võimalik uues teoses vastaste tugipunkte rohkem kui ühe korra vallutada – iga korraga on väljakutse suurem, ent auhinnad magusamad! Kõike neid süsteeme nimetavad arendajad kergeks rollimänguks, mis peaks teosesse sügavust lisama.

„Far Cry: New Dawn“ ilmub 15. veebruaril PC, PlayStation 4 ja Xbox One'i peale.

Samal teemal

18. veebruar 2019, 16:28
VIDEO | Mida pakub mängijale verivärske „Far Cry: New Dawn?“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee