Uudised

KÕLAKAS: EA on järjekordsele „Star Warsi“ mängule vee peale tõmmanud 

Level1.ee, 18. jaanuar 2019, 14:32
2009. aastal ilmunud „Star Wars: The Force Unleashed“  LucasArts, Aspyr Studios
Kaks aastat tagasi kuulutas Electronic Arts, et on otsustanud lõpetada ühe oma „Star Warsil“ põhineva videomänguprojekti arenduse. Teose taga seisid „Dead Space“ seeria poolest tuntud Visceral Games ning „Uncharted“ sarja mängude endine režissöör Amy Hennig.

Sama hingetõmbega kuulutati välja uus, avatud maailmaga „Tähesõdade“ teos. Tänaseks on (väidetavalt) sellegi eluküünla leek niiskete sõrmeotsadega kustu vajutatud. Tolle üllitise arendajaks sai varasemalt abimehe rolli mänginud EA Vancouver ning projekti näol oli tegemist uue suunaga Hennigu meeskonna varasemale tööle – kui Visceral Gamesi looming oli ääretult lineaarne ja loopõhine, siis EA Vancouveri nägemus piilus avatud maailma suunas, et mängijaid kauem teose juures kinni hoida.

Paljud töötajad jäävad salamisi lootma, et koodnime Orca kandev projekt täiesti surnud ei ole, vaid lükatakse uuesti käima siis, kui eelnevalt mainitud väiksemad teosed valmis on saanud.

EA järgmiseks „Tähesõdade“ mänguks saab olema (hetkeseisuga) käesoleva aasta sügisel ilmuv „Jedi: Fallen Order“, mille valmimise eest vastutab Titanfalli seeria looja Respawn Entertainment.

Amy Hennigu nägemus „Tähesõdade“ mängust oli taoline:

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee