Uudised

Videomängur teeb vana-aasta õhtul Times Square'il 12-tunnise etteaste  

Sten-Jaago Vesso, 31. detsember 2018 13:24
Foto: Pixabay.com
New Yorgi Times Square'il toimuvad ikoonilised vana-aasta õhtu pidustused on alati USA televisiooni kõige vaadatuim programm, kus tavaliselt esinevad megastaarid nagu Justin Bieber, Mariah Carey, Taylor Swift ja teised.

Tänavu mängib „Fortnite'i“ staarina tuntud 27-aastane Tyler „Ninja“ Blevins Times Square laval 12 tundi erinevaid videomänge ning kannab seda kõike üle oma populaarses Twitch.tv kanalis, kus tal on üle 12 miljoni jälgija.

Samal teemal


Tänu videomängu „Fortnite“ kiirele kasvule maailma kõige populaarseimaks mänguks on Ninjast saanud mängunduse suursaadik peavoolumeedias. Tema sotsiaalmeedia jälgijate arv ulatub Instagramis 12 miljonini ning YouTube'is 20 miljonini. Ninja on esimene professionaalne videomängur, kes on jõudnud ESPN-i ajakirja kaanele ning ta on lühikese aja jooksul jõudnud hiljuti anda intervjuusid Ellen DeGeneresi ja Jimmy Falloni saadetes.

Jimmy Fallonile antud intervjuus väidab Ninja, et põhjus, miks inimesed vaatavad ise mängimise asemel teisi videomänge mängimas, on täpselt sama, miks inimesed vaatavad parimaid jalgpalli-, hoki- ja korvpallimängijaid. Nad tahavad oma lemmikhobides näha asju, mida nad ise ei pruugi veel osata ning leida sellest meelelahutust.

Ninja otseülekanne algab meie aja järgi 1. jaanuaril kell 04:00 tema Twitch.tv kanalil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee