Uudised

Eesti e-sportlane Kevin „HS“ Tarn lõpetas koostöö Tempo Stormiga 

Sten-Jaago Vesso, 14. detsember 2018 17:32
Dreamhack Atlanta 2018Foto: AFP/Scanpix
Kevin „HS“ Tarn on oma kaheaastase profikarjääri jooksul jõudnud mängida mitme nimeka organisatsiooni ridades, saades ühel rindel võistelda koos tuntud mängijatega nagu praegu maailma parimasse tiimi Astralis kuuluv Magisk ja mitmekordsest tiitlivõitjast veteran Friberg.

Nimelt 7 kuud tagasi liitus Kevin „HS“ Tarn meeskonnaga Tempo Storm, kuid selle aja jooksul pole organisatsioon suutnud koos hoida püsivat koosseisu, mistõttu pole suudetud kvalifitseeruda turniiridele. Tiimis valitses veider olukord, kus Tempo Stormi esindavad mängijad ei jõudnud lepingu osas organisatsiooniga selgelt kokkuleppele ning esindasid tiimi asendusmängijatena.

„HS“ ja neli teist mängijat, kellest kõik on 7 kuu jooksul Tempo Storm organisatsiooni esindada jõudnud, jätkavad mängimist „2019“ nime all. Meeskond on juba alustanud kvalifikatsioonimängudest osavõtmisega ning on välja kuulutanud, et on avatud uutele koostööpakkumistele e-spordi organisatsioonidega.

„Vastastikkuse kokkuleppe alusel otsustasime Tempo Stormiga lahku minna, seega praegusest hetkest alates olen ma vabaagent. Minu ainuke eesmärk on olla tipus, oluline pole, kus või kuidas seda saavutan. Võibolla pean uuesti põhjast alustama, aga ma ei anna alla.“

Samal teemal

16.11.2018
Eestlane võistleb asendusmängijana „Dreamhacki“ videomänguturniiril