Varia

JABUR OTSUS? Tapmisele keskenduv mäng eemaldab kõik viited surmale (2)

Level1.ee, 5. november 2018 16:57
Foto: Ubisoft
„Tom Clancy’s Rainbow Six Siege“ ületas hiljuti 40 miljoni mängija piiri. Teos oli oma algusaastal surma lävel, kuid on nüüdseks teinud ühe suurima tagasituleku videomängude ajaloos.

40 miljonit on suur arv, mistõttu tuleb arendajal tulla vastu pea igale teose nautijale ning viia sisse vastavaid muudatusi. Kuna idamaades on keelatud pealuude, hasartmängude ja pornograafia näitamine meedias, otsustas Ubisoft eemaldada kindlad elemendid oma mängust… kuid seda mitte ainult ühes regioonis, vaid kõikides riikides.

Kirve alla lähevad surmaikoon (pealuu asemel on nüüd torso) külmrelva tähiseks on noa asemel rusikas, pealuu grafiti on asendatud maski kandva mehega, mänguautomaadid on totaalselt eemaldatud ja asendatud kolme õllepudeliga, veri on seintelt ilusti puhtaks pestud ja tagatipuks eemaldati üks parimaid väljahõikeid – strippar, kes asendati lihtsalt käega.

Kiidusõnad Hiinale, et lõpuks ometi suutsite eemaldada igasuguse vägivalla ja alaealistele kõlbmatu materjali teosest, mille mängimiseks peab olema täiskasvanu!

Samal teemal

02.11.2018
VIDEO | „Red Dead Redemption 2“ avatud maailm pakub ootamatud üllatusi
01.11.2018
TEINE TASE | Kumb on ikkagi parem – kas halloween või mardipäev?
31.10.2018
USKUMATU NUMBER! Kauboimäng „Red Dead Redemption 2“ oleks peaaegu rekordi purustanud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee