Üritused

Sügisene MängudeÖÖ on kaks korda võimsam kui kunagi varem! 

Level1.ee, 29. oktoober 2018, 11:16
Foto: Level1.ee
MängudeÖÖ tuleb taas ning sel korral kaks korda võimsamalt kui kunagi varem. Nimelt toimub esmakordselt ühe laupäeva sees mitte üks, vaid lausa kaks üritust.

MängudeÖÖ:PÄEV avab uksed absoluutselt kõikidele, sõltumata nende vanusest, et lasta MängudeÖÖ ägedat ja lõbusat õhkkonda ka neil, kes varasemalt vanusepiirangu tõttu ukse taha on sunnitud jääma.

Pakkumaks unustamatut mängumöllu, korraldame päeval turniire mängudes „Fortnite Battle Royale“ (duo), „NBA 2K19“, „Nidhogg II“ ja paljud teised. Lisaks on ohtralt kõrvaltegevusi, mida ühes sõprade ja/või kaasa tulnud vanematega nautida.

Õhtune klassikaline MängudeÖÖ toob tagasi selle videomängupeo meeleolu, mille poolest üritus juba pikalt tuntud on! Laheda õhtu käigus lükatakse käima turniirid mängudes „Fortnite Battle Royale“ (soolo), „FIFA 19“, „SoulCalibur 6“ ning hullumeelne heitlus klassikalises kivi-paber-käärides!

Lisaks sellele on nii PÄEVal kui ÖÖl kuulatavad arvukad põnevad loengud, mängitavad paljud uued, ägedad videomängud, fännide vanad lemmikud (nagu näiteks „Just Dance“), virtuaalreaalsus ja palju-palju muud.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee