Uudised

JÄTA RAHA RAHAKOTTI: tähista meestepäeva nende nelja tasuta mänguga (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 19. november 2021 11:13

„Splinter Cell: Chaos Theory“

Foto: Ubisoft

Iga päevaga hiilib kurikuulus kuu lõpp meile aina lähemale. Õnneks leidub kohti, kus saab vööd koomale tõmmata ning raha säästa. Näiteks arvutimängud!

Nimelt leidub sel nädalal lausa neli erinevat teost, mille eest ei pea sentigi välja käima. Ühtlasi saab neid mängides ideaalselt tähistada ka meestepäeva.

Alustame Ubisofti 2005. aastal ilmunud hiilimismänguga „Splinter Cell: Chaos Theory“, mida peetakse tänini seeria üheks parimaks. Taaskord pannakse mängija salaagent Sam Fisheri saabastesse, kelle erioskuseks on varjudes peitumine ja märkamatuks jäämine.

Pakkumine kehtib kuni 25. novembrini.

Epic Gamesi poes jagatakse ära aga kolm erinevat tasuta teost. Esimeseks neist „Guild of Dungeoneering“. Tegemist on teosega, mis segab kokku elemente kaardimängudest, koopakorilusest ning käigupõhistest mehaanikatest. Omapäraseks muudab mängu asjaolu, et kasutaja ei liiguta mitte tegelast, vaid maailma tema ümber.

Pakkumine kehtib kuni 25. novembri õhtupoolikuni.

KID A MNESIA EXHIBITION“ ei pruugi kvalifitseeruda traditsioonilise arvutimänguna. Pigem on tegemist visuaalse elamusega, mille inspiratsiooniks olnud ansambli RadioHead looming. See on omapärane, see on veider ning see on tasuta!