Varia

Ei mänginud „Far Cry 6“ lõpuni? Ubisoft saadab sulle kirja, et sind mõnitada! 

Toimetas Sten Kohlmann, 27. oktoober 2021 11:18
Foto: Ubisoft

Oktoobri alguses ilmunud „Far Cry 6“ on mäng, mille läbimine võib päris korralikult aega võtta. Seeria suurimat avatud kaarti omav teos on ju pungil kõikvõimalikest missioonidest, kõrvalülesannetest, aardejahtidest ja muust säärasest.

Nii võibki juhtuda, et teose läbimiseks võib kuluda kümneid tunde (siinkirjutaja nägi tiitreid kusagil 40h kandis). Samuti lisab Ubisoft teosesse iganädalaselt uusi ülesandeid, mis peaksid inimesi mängu juures hoidma. Kui aga mängimine pooleli jääb, saadab Prantsuse kompanii sulle kurja kirja!

Fännid on avaldanud, et „Far Cry 6“ uusim uudiskiri mõnitab neid, kuna nad on mänginud häbiväärselt vähe! „Ma olen sinus pettunud,“ sõnab teose põhipaha Anton Castillo ning hurjutab kirja saajat, et too pole piisavalt diktaatori armee sõdureid teise ilma saatnud.

„Far Cry 6“ on avatud maailmaga üksikisikuvaates märulimäng, mis seeria pikaajalistele fännidele midagi uut ei paku. Korduma kippuvad tegevused ja nende üleküllus võivad eemale peletada ka esmakordsed tutvujad.

Anton Castillo, keda kehastab Giancarlo Esposito („Breaking Bad“, „The Mandalorian“), on intrigeeriv karakter. Kahjuks jäävad tema kokkupuutumised mängijaga äärmiselt pinnapealseks, mistõttu ei ei pruugi tema mõnitustest piisata, et inimesi tagasi mängu juurde tuua.

Samal teemal

21.09.2021
„TEINE TASE“ | Proovisime ära Eesti kõige skandaalsema videomängu!