Üritused

„KOKO PUBG“ turniir pakub korralikku möllu (3)

Toimetas Sten Kohlmann, 26. september 2021 17:47
Foto: KOKO PUBG

Eesootaval nädalavahetusel, 26. septembril, leiab aset kodumaine e-sporditurniir mängus „PUBG: Battlegrounds“. Populaarse Eesti striimeri Kokoyashi eestvedamisel toimuvat KOKO PUBG võistlust korraldatakse juba viiendat korda.

KOKO PUBG võistlussarja esimene turniir leidis aset 2020. aasta maikuus, seni viimane tänavu jaanuari lõpus. Võistlustel on proovitud erinevaid formaate ning esikoha nimel on lahinguid peetud Solo, Duo ja Squad mängulaadides.

Ka sel korral on liisk langenud populaarseima mängulaadi Squad kasuks, mis tähendab, et omavahel võtavad mõõtu neljaliikmelised tiimid. Kokku mängitakse neli matši.

Turniiri auhinnafond on 700 €, lisaks on välja pandud ka muid auhindu nii osavõtjatele kui ka vaatajatele. Auhinnad panevad välja X-Gamer, Õhtuleht, Pirita Seikluspark, Tuul ja VIWA vitaminwater.

Turniiri otseülekannet saab jälgida kokoyashi Twitch.tv kanalil, Õhtulehe veebis, Õhtulehe Facebooki lehel või Õhtulehe YouTube'i kanali vahendusel. Ülekande kommentaatoriteks on turniiri peakorraldajad Kadi „kokoyashi“ Kuusmann ja Mihkel „z4nn1n“ Välimäe.

Ülekanne algab 26. septembril kell 18.00.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee