Uudised

SAHINAD: järgmise „Star Warsi“ mängu arendaja võib olla üpriski üllatav 

Toimetas Sten Kohlmann, 20. september 2021 10:32

„Detroit: Become Human“

Foto: Quantic Dream

„Star Wars“ on vaieldamatult üks suurmaid kaubamärke siinpool tähesüsteemi. Seetõttu pole imestada, et populaarse filmifrantsiisi põhjal ka videomänge vorbitakse.

Kuni käesoleva aastani oli „Tähesõdade“ teemaliste mängude tegemise ainuõigus Electronic Artsi käes. Jaanuarikuus kuulutas aga Disney, et annab teistelegi stuudiotele võimaluse.

Nüüd sahistatakse, et veel üks Prantsuse mängustuudio on saanud endale au arendada „Star Warsi“ mängu. Selleks on minevikus omapäraste PlayStationi eksklusiividega (mis hiljem ka arvutile jõudsid) tuntust kogunud Quantic Dream („Heavy Rain“, „Detroit: Become Human“ jt), vahendab VGC.

Arendaja senised teosed on olnud kolmanda isiku vaates ning keskendunud eelkõige intrigeeriva loo jutustamisele, mida mõjutavad mängija tehtud valikud.

Kuulujutte näikse kinnitavat ka tuntud infolekitaja Tom Henderson, kes Twitteris krüptilise sisuga säutsu jagas. Mehe kontole tekkis nimelt pilt stuudio viimasest mängust „Detroit: Become Humanist“, millele lisatud kaks valgusmõõka.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee