Uudised

„GTA“! „GOD OF WAR“ ARVUTIL! Kas Geforce Now lekitas just terve hulga väljakuulutamata mänge? 

Toimetas Sten Kohlmann, 14. september 2021 12:33
Foto: Rockstar Games

Voogedastusteenus Geforce Now annab paljudele soovijatele võimaluse arvutimänge mängida, ilma et peaks liialt muretsema enda PC võimekuse üle. Hiljuti jõudis avalikkuse ette nimekiri teostest, mis võiksid PC-le jõuda ja teenuse kordades atraktiivsemaks muuta.

Nimelt leidsid koodisobrajad Nvidia teenusest terve portsu mänge, paljud neist veel väljakuulutamata. Pika nimistu kõige erutavamad tiitlid olid „GTA Trilogy“ uusversioonid, „God of War“ PC-versioon, „Resident Evil 4“ uusversioon, „Half-Life 2 Remastered“, „Crysis 4“ ja palju muud.

Kuna nii mõnestki teosest on varasemalt juttu tehtud, olid paljud mängurid positiivselt meelestatud. Kahjuks tõmmati lootustelt osaliselt vaip alt.

Nvidia andis omapoolse kommentaari, milles sõnas, et kompanii on kõnealuse nimekirja levikust teadlik. Nii avaldatud kui ka spekulatiivseid tiitleid sisaldavat nimekirja kasutatakse ainult firmasiseseks jälgimiseks ja testimiseks. Nimekirjas figureerimine ei ole ühegi mängu kinnitus ega avalikustamine, sõnas Nvidia esindaja väljaandele Wccftech.

Samal teemal

09.09.2021
„TEINE TASE“ | Kas Steam üritab meilt raha välja petta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee