Uudised

AIVAN MAHTAVAA! Soome kultusmängu uusversioon vallutab esmakordselt uusi platvorme (1)

Toimetas Sten Kohlmann, eile 14:42
Foto: Remedy Entertainment

Aastal 2010 ilmus Xbox 360 peal Soome mängustuudio Remedy Entertainment kolmanda isiku vaates põnevik „Alan Wake“. Teose eesotsas seisis õuduslugude poolest tuntuks saanud kirjanik, kelle looming järsku reaalsuseks muutus.

Mäng omandas aastatega kultusklassiku tiitli. Lisaks Xboxile jõudis see hiljem ka PC peale. Toona jäid PlayStationi omanikud pika ninaga, ent see on peagi muutumas.

Nimelt kuulutas Remedy mõnda aega tagasi välja „Alan Wake Remastered“ versiooni. Toona olid platvormideks PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ja S kui ka Xbox One. Nüüd aga tundub, et antud nimekirjaga liitub ka Nintendo Switch!

Lootuskiir pärineb Brasiiliast, kus kohalik klassifitseerimisasutus andis mängule omapoolse hinnangu nii Switchi versioonile kui ka ülejäänud platvormidele. Mängu ei soovitata alla 14aastastele.

Pakett sisaldab nii baasmängu kui ka hiljem ilmunud kahte lisapakki. Lisaks on võimalik teost nautida 4K resolutsioonil, samuti on lisatud režissööri Sami Järvi kommentaaridega heliriba.

„Alan Wake Remastered“ jõuab meieni 5. oktoobril.

Uudise valguses said hoogu juurde ka kõlakad „Alan Wake 2“ ilmumisest.

Samal teemal

16.09.2021
„TEINE TASE“ | Kas PlayStation 5 võitis just konsoolisõja?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee