Uudised

Ubisoft lubab sul mullu ilmunud „Watch Dogs Legionit“ täiesti tasuta proovida 

Toimetas Sten Kohlmann, 4. september 2021 12:28
Foto: Ubisoft

Järjekordne töönädal on selja taha jäetud, mis tähendab vaid üht! Nädalavahetusel tuleb tööstressi leevendada ning seda muidugi videomängude abil. Õnneks pakutakse meile üht-teist täiesti tasuta!

Alustame Epic Gamesi poest, kus sel korral jagatakse meile 2018. aastal ilmunud omapärast indie-mängu „Yoku's Island Express“. Teose peategelane on postiljonist põrnikas ning kõik pakid ja kirjad tuleb laiali jagada kasutades enda pinball'i oskuseid.

Kui soov midagi muud kogeda, võib piiluda Ubisofti teoste poole, sest just eesootaval nädalavahetusel saab tasuta proovida kahte nende suurt mängu. Üheks on mullune avatud maailmaga märul „Watch Dogs Legion“. Teost saab ilma rahata mängida kuni 5. septembrini. Lisaks on seda võimalik soetada 60% soodsamalt.

Teisena on võimalik katsetada, kas linnade ehitamine on tõepoolest nii raske kui räägitakse. Nimelt on kuni 6. septembrini tasuta mängitav strateegiamäng „Anno 1800“. Ka seda on võimalik odavamalt osta.

Mõlemad Ubisofti teosed on proovitavad kas Ubisofti enda veebipoes või Epic Games Store'is. „Watch Dogs Legion“ on tasuta proovitav ka PlayStationi konsoolidel.

Samal teemal

02.08.2021
„TEINE TASE“ | Sorri „Tussisööjad“, me mõtlesime välja veelgi parema podcast'i!