Uudised

HEA DIIL: need on Eesti arvutimängud, mille sa Steami soodusmüügi ajal kindlasti ostma peaksid (1)

Toimetas Sten Kohlmann, 5. juuli 2021 12:42

Foto: Aldo Luud

Steami suvine soodusmüük on juba jõudnud mõnda aega kesta, ent veel pole liiga hilja! Kuni 8. juulini on sul võimalik täita enda mängukollektsiooni odavate teostega. Mis veelgi parem – mitmed neist on kodumaised!

Mullu ilmunud arvutimängus „Death and Taxes“ kehastub mängija Surmaks. Tema ülesandeks saab raskete otsuste langetamine. Nimelt tuleb valida, kes tema kontorilauale jõudnud inimestest sureb ning kes saab veel mõne aastakese kergemalt hingata. Narratiivipõhises seikluses saab kohtuda paljude koloriitsete karakteritega, mõjutada loo kulgu ning palju muud.

Death and Taxes“ on praegu Steamis lausa 50% soodsam! Nimelt saab selle soetada vaid 5,99 € eest. Ja kui seegi hind tundub esialgu hirmutav, saab enne ostmist ära proovida mängu tasuta demoversiooni.

Aastal 2019 ilmunud „Disco Elysium“ on vaieldamatult Eesti tuntuim ja edukam mänguprojekt. Tänavu muutus aga niigi hea mäng veelgi paremaks! „Disco Elysium: The Final Cut“ sisaldab uut sisu, samuti lugesid häälnäitlejad sisse terve mängu stsenaariumi.

Mäng on tavapärasest 35% soodsam ning selle saab enda kontole lisada vaid 25,99 € eest. Tegemist on pakkumisega, millest keeldumine oleks lausa patt!

„Voidship: The Long Journey“ viib mängija lõputusse kosmosesse, kus ainsaks ülesandeks ellujäämine. Selle tarbeks tuleb mängijal külastada võõraid planeete ning ehitada ise kosmoselaev, mis aitaks pahatahtlike kurjamite kuulivalangule vastata.

Voidship: The Long Journey“ on 75% soodsam kui tavaliselt ning võib saada sinu omaks kõigest 2,24 € eest!

2018. aasta strateegiamäng „Circle Empires“ mängitavus on lihtne, ent koheselt kaasahaarav! Mängija ülesandeks saab pisikeste rõngas-impeeriumite vallutamine. Selle tarbeks tuleb koguda ressursse, tugevdada enda armeed ning loota, et enda jõud käib vastastest üle!

„Circle Empires“ on 60% soodsam, hinnaks 2,63 €. Soodsam on ka sarja mullu ilmunud mitmikmängupõhine järjeosa „Circle Empires Rivals“ – 40% soodustus alandab hinna 7,49 € peale.

„Headbangers in Holiday Hell“ on veider. Nimelt on tegemist tulistamismänguga, kus peategelane võitleb jõuluvana armee vastu. Samas, mine tea – ehk on talvise temaatikaga teos just see, mis suvekuumust unustada aitab!

Headbangers in Holiday Hell“ on praegu 50% soodsam, mis tähendab, et selle saab osta vaid 2,84 € eest.

Need pole kindlasti ainsad Eestis loodud arvutimängud, mille hinnalipik taskukohane. Näiteks on odavamad ka VR-teosed „Into the Radius“ ja „Skyfront“, strateegiamäng „Empires in Ruins“ ning kosmoseseiklus „Shortest Trip to Earth“.

Samal teemal

01.07.2021
„TEINE TASE“ | Mänguarvustus, mis rikkus me tuju korralikult ära!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee